top of page

Zásady ochrany osobních údajů

Jaký typ informací shromažďujeme?

Přijímáme, shromažďujeme a ukládáme veškeré informace, které zadáte na našich webových stránkách, nebo nám je poskytnete jiným způsobem. Kromě toho shromažďujeme adresu internetového protokolu (IP) používanou k připojení vašeho počítače k Internetu; emailovou adresu;  informace o počítači a připojení. Můžeme použít softwarové nástroje k měření a shromažďování informací o relacích, včetně doby odezvy stránky, délky návštěv určitých stránek, informací o interakci se stránkami a metod používaných k procházení mimo stránku. Shromažďujeme také osobně identifikovatelné informace (včetně jména, e-mailu, komunikace); komentáře, zpětnou vazbu, recenze produktů, doporučení a osobní profil.

Jak shromažďujeme informace?

Když provádíte transakci na našem webu, v rámci procesu shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je vaše jméno, adresa a e-mailová adresa. Vaše osobní údaje budou použity pouze z výše uvedených konkrétních důvodů.

Proč shromažďujeme takové osobní údaje?

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:

  • Poskytovat a provozovat Služby;

  • Poskytovat našim Uživatelům nepřetržitou zákaznickou pomoc a technickou podporu;

  • Abychom mohli kontaktovat naše návštěvníky a uživatele pomocí obecných nebo přizpůsobených oznámení týkajících se služeb a propagačních zpráv;

  • Vytvářet agregované statistické údaje a další agregované a / nebo odvozené neosobní informace, které můžeme my nebo naši obchodní partneři použít k poskytování a vylepšování našich příslušných služeb;

  • Dodržovat veškeré příslušné zákony a předpisy.

Jak ukládáme, používáme, sdílíme a zveřejňujeme osobní informace návštěvníků svých stránek?

Naše společnost je hostována na platformě Wix.com. Wix.com nám poskytuje online platformu, která nám umožňuje prodávat vám naše produkty a služby. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím datového úložiště Wix.com, databází a obecných aplikací Wix.com. Ukládají vaše data na zabezpečených serverech za bránou firewall.

Jak komunikujeme s návštěvníky svého webu?

Ke komunikaci se zákazníky využíváme výhradně E-mail a Telefon

bottom of page