top of page

Letní KinoNaCestách

Veřejné projekce pod širým nebem

Letní: Text
Letní: Pro Gallery

Filmové trháky na velkém plátně

Tři varianty pro různě velké akce:

IMG_1657.jpg
IMG_3213-2.jpg
LetniKino_17-2.jpg
LetniKino_07-2_edited.jpg

Letní kino MEGA

Nad 200 diváků, úhlopříčka projekčního plátna 8,5m, výška konstrukce 6,5-7,5m

Díky výšce spodního okraje plátna až 2,2-3,2m nad povrchem uvidí diváci dokonale i ze zadních řad a nebudou jim překážet ani vysocí lidé sedící před nimi. Plátno lze dle potřeby i snížit.

Letní kino MAXI

Do 200 diváků, úhlopříčka projekčního plátna 6,5m, výsuvná konstrukce až do 5,3m

Tuto sadu oceníte hlavně tam, kde vám šířka areálu nedovolí požít sadu MEGA, ovšem díky výšce spodního okraje plátna až 2m nad povrchem dosáhnete skvělé viditelnosti i ze vzdálenějších pozic diváka od plátna.

Letní kino STANDARD

Do 100 diváků, úhlopříčka projekčního plátna 5,5m, výška konstrukce až 5m

Základní sada pro použití v menších areálech, kde se předpokládá návštěvnost do cca 100 diváků. Spodní hrana plátna může být ve výšce až 2m nad povrchem.

Letní kino MINI

Zpestřete si vaší párty o soukromé kino na úhlopříčce 4,2m

Nejmenší sada je ideální pro malé rodinné akce, dětské oslavy, nebo když chcete potěšit svou drahou polovičku výjimečným zážitkem, ale nikam se vám nechce chodit :-)

Letní: Služby
Letní: Coming Soon
IMG_3665.jpg

Rozhýbejte vaše akce!

Skvělý doplněk letního kina

Naše interaktivní projekce dokáže zaujmout děti i dospělé. Jedná se o bezdotykovou technologii, kdy pohyb hráčů je snímán speciální 3D kamerou. Hráči nedrží žádný ovladač a ničeho se nedotýkají. Technologie je umístěná v KinoStanu 6x4m.

Letní: About

Nejčastěji se ptáte

Letní: FAQ

Kdy lze promítat?

U venkovní projekce na velké plátno lze projekci díky našim výkonným projektorům zahájit již při stmívání a není zapotřebí čekat až na úplnou tmu. Obecně platí, že to bývá již do 30 minut po oficiálním západu slunce (naleznete i na Googlu).

Jak dlouho trvá příprava letního kina?

Před projekcí potřebujeme cca 1,5 - 2 hodiny (dle velikosti konstrukce) na instalaci a zprovoznění celé techniky. Ideální je zabezpečit příjezdovou cestu pro naší dodávku až na místo umístění konstrukce pro plátno.

Kde sedí diváci?

Projektor bývá umístěn ve vzdálenosti 1,5 násobku šířky projekčního plátna (např. 6m plátno = 9m od plátna). Za projektorem se již může umístit první řada diváků.

Potřebujete elektrickou přípojku?

Neobejdeme se bez elektrické přípojky 230V (16A) ve vzdálenosti do 50m od místa umístění projektoru. Prodlužovačky máme své. Také je možnost použití generátoru 230V s usměrňovačem napětí.

Co v případě deště?

Naše technika je přizpůsobená projekci i v dešti a pokud diváci jsou chráněni např. stany, nic se neděje. Ovšem doporučujeme již předem myslet na "mokrou variantu" a mít možnost naši techniku i diváky umístit před zahájením projekce např. v sále KD, tělocvičně...

Lze objednávku letního kina stornovat?

Storno lze uznat pouze v případech:

  • Český hydrometeorologický ústav vydá pro konkrétní oblast výstrahu před silným větrem, nebo bouřkami

  • Vláda vydá zákaz pořádání tohoto typu kulturních akcí

Vybíráte vstupné?

My jej nevybíráme a vstup na letní kina bývá nejčastěji zdarma. Pořadatelé občas umístí kasičku na tzv. "Dobrovolný příspěvek" např. na podporu místního sdružení.

Poskytujete občerstvení?

Pokud si to klient přeje, můžeme zajistit i tyto služby. Ovšem ve většině případů máme na starosti pouze skvělý obraz a zvuk, ostatní zajišťují např. místní složky a sdružení.

Kids at the Drive-in

​Kdy můžeme přijet k vám?

Děkujeme za odeslání!

Letní: Contact
Letní: Text
bottom of page