Letní KinoNaCestách

Veřejné projekce pod širým nebem

 
 

Filmové trháky na velkém plátně

Nabízíme několik variant:

Letní kino MEGA

Nad 200 diváků, výška konstrukce až 7m, úhlopříčka projekčního plátna 8,5m

Díky výšce spodního okraje plátna až 2,8m nad povrchem uvidí diváci dokonale i ze zadních řad a nebudou jim překážet ani vysocí lidé sedící před nimi. Plátno lze i snížit, např. pokud všichni budou na dekách, nebo se může vyskytnout překážka v podobě větví atd.

IMG_1657.jpg

Letní kino MAXI

Do 200 diváků, výsuvná konstrukce až do 6,5m, úhlopříčka projekčního plátna 6,5m

Tuto sadu oceníte hlavně tam, kde vám šířka areálu nedovolí požít sadu MEGA, ovšem díky výšce spodního okraje plátna až 2,8m nad povrchem dosáhnete skvělé viditelnosti i ze vzdálenějších pozic diváka od plátna.

LetniKino_12-4_edited.jpg

Letní kino STANDARD

Do 100 diváků, výška konstrukce až 5m, úhlopříčka projekčního plátna 6,5m

Základní sada pro použití v menších areálech, kde se předpokládá návštěvnost do cca 100 diváků. Spodní hrana plátna může být ve výšce až 1,5m nad povrchem.

LetniKino_07-2_edited.jpg

Naší flexibilní technikou se přizpůsobíme každému prostoru pod širým nebem, ale i v interiéru.

 

Orientační rozměry vč. kotvení

 
Sada 07 MEGA 8,5m.jpg
Sada 06 MAXI 6,5m v6m.jpg
Sada 05 STANDARD 6,5m.jpg

Nejčastěji se ptáte

 

Kdy lze promítat?

U venkovní projekce na velké plátno lze projekci díky našim výkonným projektorům zahájit již při stmívání a není zapotřebí čekat až na úplnou tmu. Obecně platí, že to bývá již do 30 minut po oficiálním západu slunce (naleznete i na Googlu).

Jak dlouho trvá příprava letního kina?

Před projekcí potřebujeme cca 1,5 - 2 hodiny (dle velikosti konstrukce) na instalaci a zprovoznění celé techniky. Ideální je zabezpečit příjezdovou cestu pro naší dodávku až na místo umístění konstrukce pro plátno.

Kde sedí diváci?

Projektor bývá umístěn ve vzdálenosti 1,5 násobku šířky projekčního plátna (např. 6m plátno = 9m od plátna). Za projektorem se již může umístit první řada diváků.

Potřebujete elektrickou přípojku?

Neobejdeme se bez elektrické přípojky 230V (16A) ve vzdálenosti do 50m od místa umístění projektoru. Prodlužovačky máme své. Také je možnost použití generátoru 230V s usměrňovačem napětí.

Co v případě deště?

Naše technika je přizpůsobená projekci i v dešti a pokud diváci jsou chráněni např. stany, nic se neděje. Ovšem doporučujeme již předem myslet na "mokrou variantu" a mít možnost naši techniku i diváky umístit před zahájením projekce např. v sále KD, tělocvičně...

Lze objednávku letního kina stornovat?

Storno lze uznat pouze v případech:

  • Český hydrometeorologický ústav vydá pro konkrétní oblast výstrahu před silným větrem, nebo bouřkami

  • Vláda vydá zákaz pořádání tohoto typu kulturních akcí

Vybíráte vstupné?

My jej nevybíráme a vstup na letní kina bývá nejčastěji zdarma. Pořadatelé občas umístí kasičku na tzv. "Dobrovolný příspěvek" např. na podporu místního sdružení.

Poskytujete občerstvení?

Pokud si to klient přeje, můžeme zajistit i tyto služby. Ovšem ve většině případů máme na starosti pouze skvělý obraz a zvuk, ostatní zajišťují např. místní složky a sdružení.