Podmínky pro projekci

Kde a za jakých podmínek

Ohromte vaše hosty projekcí vysoké kvality na velkém plátně. Mobilní kino zařídíme na zelené louce, ve vašem kulturním domě, škole, školce, tělocvičně... 

Letní kino pod širým nebem na plátně větším než 3m lze realizovat vždy až po setmění. Projekci v interiéru a na speciálním stříbrném plátně lze uskutečnit díky výkonnému projektoru za určitých podmínek i za denního světla. 

Naši projekční techniku můžeme doplnit o špičkové ozvučení, nábytek, generátor, párty stany i pódium...

Technické požadavky

  • Přípojka 230V (16A) v max. vzdálenosti do 50m / možnost použití generátoru s usměrňovačem napětí
  • Pro plátno 6x4m je zapotřebí minimální prostor: šířky 6,5m a výšky 4,5m (konstrukci lze upravit také pro nižší prostory)   
  • Podle velikosti zvoleného plátna zajistit dostatečný prostor mezi plátnem a diváky.

Pokud si nejste jistí s rozměry, můžeme před objednáním vše u vás na místě přeměřit a poradit s výběrem i umístěním veškeré techniky.

Odstup první řady sedadel od projekční plochy by pokud možno neměl být menší než 1,5-násobek šířky plochy plánovaného projekčního plátna v metrech.

Odstup mezi poslední řadou a projekční plochou by neměl výrazně překročit 6-násobek šířky plochy, aby zůstali pro pozorovatele nadále rozeznatelné i všechny promítané detaily.


Na klíč

Realizujeme kompletní akce

Přilákejte ještě více diváků. Jak? Před samotnou projekcí je prostor např. pro rodinné odpoledne se spoustou soutěží, ochutnávkou lokálních specialit, půjčovnou sportovních potřeb a her, hudebním vystoupením...

Po celou dobu akce se přehrávají reklamní spoty sponzorů, moderátor seznamuje návštěvníky s jeho produkty a zvyšuje povědomí o této firmě/značce. Před filmem jede reklamní blok.

Napište nám vaše požadavky a my vám připravíme cenovou nabídku na míru.